Kuny Domokos Múzeum, Vár

Kedd - péntek: 10.00 - 18.00
Szombat-vasárnap: 9.00-18.00
(+36) 34/381 251

Megnyílt a „Madarak a víz tükrében” című fotókiállítás

Eljött a madarak hónapja! A Tatai Vadlúd Sokadalom hivatalos kísérő-rendezvényeként különleges természetfotó-kiállítás nyílt a várban „Madarak a víz tükrében” címmel. A National Geographic Magazin és a Duna-Ipoly Nemzeti Park szakmai támogatásával meghirdetett fotópályázatra több mint 500 alkotás érkezett, melyből a legjobb 50-et láthatja a nagyközönség a múzeum tárlatán. A képek között több szuperközeli, a madarak életét eddig nem látott módon bemutató, szenzációszámba menő fotó is látható. A tárlat január végéig tekinthető meg a vár 2. emeleti nagytermében.

Főtámogató az Envirotis Környezetvédelmi Zrt.

Városkép