KÖNYVBEMUTATÓ ÉS BESZÉLGETÉS AZ ÍRÓVAL, TORJAY VALTER MŰVÉSZETTÖRTÉNÉSSZEL

Nagy szeretettel invitáljuk a kedves érdeklődőket a Kuny Domokos Múzeum vármúzeumába, ahol 2022. május 06-án, 17 órakor könyvbemutató keretében Torjay Valter művészettörténész lesz a vendégünk.
Torjay Valter művészettörténész, festőművész, középiskolai tanár a tatai Esterházy-uradalom neves főhalászmesterének, Valasek Ferencnek a dédunokája. Szombathelyen él és alkot, számos művészeti tárgyú könyv szerzője. 2019-ben jelent meg Önvallomás címmel festményeinek és rajzainak gyűjteményes kötete, 2021-ben pedig A Rába-part impresszionistája – Németh József élete és művészete címmel építőmester nagyapjáról írt könyve látott napvilágot, a Szülőföld Kiadó gondozásában. Legújabb kötetéről, családjáról, munkájáról, szerteágazó érdeklődéséről kérdezzük a szerzőt.

A könyv a helyszínen megvásárolható.

A program ingyenes, regisztrációhoz nem kötött.

dátum

2022 máj 06