Milyen nyerő slot játék vannak

1. Hogyan Lehet Nyerni Kaszinó Nincs Letét Gyümölcs Nyerőgépeket: Nem csak, hogy, de lehet játszani a bónusz forog a mobiltelefon is.
  2. Játékautomaták Befizetés Nélkül Kaszinóban 2023 - Vannak előcsarnokok, amelyeket a NetEnt és az Evolution Gaming vezető élő játékfejlesztői működtetnek, így a választék változatos mind a játékok típusaiban, mind a stúdiókban, amelyekben forgatták őket, ezért az élő kereskedők helyszíneinek belsőépítészete.
  3. Legjobb Nyerő Játékgépek Szerencsejátékokkal 2023-Ban: Ahogy növeli a tét szintjét, a képernyő tetején észreveszi, hogy a nyerő kombinációnkénti kifizetés is növekszik.

Ingyenes online kaszinó gyümölcs nyerőgépeket bónuszokkal 2023

A Legjobb Kaszinó Nincs Letét Játékok
Ha azt szeretnénk, hogy játsszon iPad slots valódi pénzben, akkor választhat bármilyen Kaszinó ki a fenti listából, és élvezze őket mind a böngészőben, vagy egy app.
Online Kaszinó Gépek Ingyenes Játékok 2023
A rendkívül volatilis nyerőgép szórakoztató és könnyű játszani, és minden olyan gyakorlati tereptárgyat tartalmaz, amelyek játékukat olyan izgalmassá teszik.
Annak érdekében, hogy még gyorsabban regisztráljon, használhatja a közösségi hálózatokat.

Rulett fajta

Bónusz Blackjack És Slots 2023
A gyors visszavonási kaszinók általában ugyanolyan első befizetési bónuszokkal és üdvözlő ajánlatokkal rendelkeznek, mint bárhol máshol.
Élő Slots Szabályai
Hasonlóképpen, az ékszerek, az elektronikus eszközök és a készpénzes bónuszok közös jutalmak.
Blackjack És Rulett Bónuszokkal

Néprajzos munkatársat keresünk

A Kuny Domokos Múzeum

pályázatot hirdet

NÉPRAJZOS MUZEOLÓGUS

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, három hónap próbaidő kitöltésével

A munkavégzés helye: Kuny Domokos Múzeum 2890 Tata, Öregvár, Váralja u. 1-3.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

A múzeum kijelölt, néprajzi tárgyú, tárgyi gyűjteményének gondozása, rendezése, múzeumi nyilvántartások vezetése, adatbázis építés, képkezelés, a gyűjtemény feldolgozása, tudományos és ismeretterjesztő tevékenység, szakmai tárlatvezetés, publikálás, kiállítások előkészítése, rendezése, részvétel a digitalizációs feladatok elvégzésében, gyűjteménnyel kapcsolatos adminisztratív feladatok (adatszolgáltatás, szerződések előkészítése) ellátása. Terepmunka a Tatai járásnak megfeleltethető gyűjtőkör településein. Konferenciákon, szakmai fórumokon való részvétel. A múzeumpedagógus munkájának segítése, valamint bekapcsolódás az Intézmény programjainak szervezésébe és kivitelezésébe. Részt vesz a múzeum rendezvényein, a múzeumigazgató jóváhagyásával vagy megbízásából külső helyszíneken képviseli a múzeumot.

Illetmény és juttatás:

Az illetmény megállapítására megegyezés alapján kerül sor, melyre a munka törvénykönyve 136§ az irányadó.

Pályázati feltételek:

• Múzeumi szakiránynak megfelelő felsőfokú szakképzettség, vagy szakirányú mesterfokozatú szakképzettség
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • Magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

• mesterfokú szakképzettség, muzeológus végzettség, PhD végzettség vagy folyamatban lévő szakirányú tanulmányok
  • Múzeumi, illetve kiállítási területen szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Bármely idegen nyelv ismerete, magabiztos használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Honlapkezelési tapasztalat, szociális média ismerete, kezelésében tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

• Pontos, önálló munkavégzés
  • Precizitás
  • nagy munkabírás
  • jó szervező és kommunikációs készség
  • megfelelő problémamegoldó képesség
  • megbízhatóság
  • projektek csapatmunkában való megvalósítása

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• A pályázó szakmai életútját részletesen bemutató, fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél
  • A pályázó korábbi munkája, vagy múzeumi gyakorlata során szerzett szakmai ajánlás
  • 3 hónapnál nem régebbi érvényes erkölcsi bizonyítvány – vagy igazolás annak megkéréséről, mely igazolja a büntetlen előéletet,
  • Iskolai és szakmai végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázat anyagát a bírálatban résztvevők megismerhetik.
  • Minden olyan okirat, amelyet a pályázó a pályázat szempontjából fontosnak tart

A munkakör betöltésének időpontja:

A pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. 12. 20.

A pályázat benyújtásának módja:

Elektronikus úton, Dr. Schmidtmayer Richárd igazgató részére, a titkarsag@kunymuzeum.hu címen keresztül.

A pályázat elbírálásának rendje:

A beérkezett pályázatokat szakértő munkatársakból álló szakmai bizottság értékeli. A kiválasztott pályázókat a bizottság szóbeli interjún hallgathatja meg. A pályázatok elbírálásával összefüggésben a bizottság javaslata alapján a munkakör betöltése érdekében a munkáltatói jogkör gyakorlója dönt.

A pályázat elbírálásának határideje: 2022. 01. 14.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A pályázat kiírója pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartja. A fentieken túl a pályázati anyagnak tartalmaznia kell a pályázó hozzájáruló nyilatkozatát, a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséről.

A Kuny Domokos Múzeum költségvetési szerv, a munkavállalók foglalkoztatása határozatlan idejű munkaviszony keretében történik a Munka Törvénykönyve (2012. évi I. törvény) alapján.

A munkáltatóval kapcsolatos további információt a www.kunymuzeum.hu weboldal nyújt, személyes érdeklődésre a +36-34/487-888-es telefonszámon van lehetőség.