Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Vendégségben a Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola

A „Vendégségben a múzeumban” program soron következő eseménye a baji általános iskolások műsora volt. A gyerekek nemcsak némettudásukkal, hanem a hagyományok ápolása iránti lelkesedésükkel okoztak nagy örömet az érdeklődő közönségnek. Zenével, dallal, verssel és tánccal mutatkoztak be a fiatalok, amelyek között jó néhány országos versenyen is eredményes produkció volt.

Városkép