Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Vendégségben a Múzeumban – Szomód 2013.

A Szomód Községért Közalapítvány minden évben megrendezi az „Aranykezű Szomódiak” kiállítást, amelyre a község lakosainak kézműves alkotásait várják. Idén a beérkezett pályaműveket a Vendégségben a Múzeumban augusztusi programján mutatták be. Pénteken a Német Nemzetiségi Múzeum udvarán különböző kézműves foglalkozásokkal is várták a látogatókat.