Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Vendégségben a múzeumban: Kecskéd település bemutatkozik

2018. április 27. péntek, 17 óra
Helyszín:
Német Nemzetiségi Múzeum (Tata, Alkotmány u. 1.)
A Kecskédi Német Nemzetiségi Önkormányzat és a Német Nemzetiségi Múzeum szeretettel invitálja Önt és kedves családját erre a délutánra, melynek programja:
– A programsorozat megnyitója és a települést bemutató kiállítás megnyitója
– A Kecskédi Német Nemzetiségi Általános Iskola diákjainak összeállítása (néptánccsoportok, kamarakórus, hangszeres szólisták)
– Házias sváb sütemények kóstolója a Kecskédi Nyugdíjas Klub jóvoltából
Legyen a vendégünk, ismerje meg közelebbről településünket!

Kétoldalas

Városkép