Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Vendégségben a múzeumban – Ízek, dalok, zamatok Bajról

A Vendégségben a múzeumban programsorozat júniusi rendezvényén a magyarországi német kultúra legvidámabb dalait és zenéit hallgathatták mindazok, akik eljöttek a Baji Német Nemzetiségi Énekkar és a Szomódi Fúvószenekar előadására. Ez alkalommal sem maradt el a közös éneklés és a tánc sem. A program hangulatát zamatos borok és ízes húsételek fokozták, amelyet a baji hagyományőrzők és a borosgazdák kínáltak.

Városkép