Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Vendégségben a múzeumban – Dorog

Szeptember 25-én pénteken zajlott az idei Vendégségben a múzeumban utolsó rendezvénye. Búcsúzóul a Dorogi Német Nemzetiségi Önkormányzat sváb ételkóstolóval vendégelte meg az érdeklődőket. A programot a leányvári Német Nemzetiségi Gyermektánccsoport, a Dorogi Német Nemzetiségi Vegyes Kórus előadása és a Sváb Party zenekar bemutatója zárta.

Városkép