Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Történetek két hangra – Irodalmi intervenció a kiállításban

A tatai Német Nemzetiségi Múzeum és a müncheni Német Történelem és Kultúra Délkelet-Európában Intézet (IKGS) szeretettel meghívják Önt közös irodalmi estjükre.
Történetek két hangra – Irodalmi intervenció a kiállításban
A rendezvényen beszámolunk az irodalmi pályázatunkra benyújtott alkotásokról, köszöntjük a pályázat díjazottait, és átadjuk a kiállításba felszerelt hanginstallációkat. Köszöntőt mond Dr. Wilhelm Droste irodalomtörténész, író, műfordító. Közreműködnek a szekszárdi Magyarországi Német Színház művészei.
A rendezvény kétnyelvű.
2016. december 9. 16h
Tata, Nepomucenus Malom, Alkotmány u. 1.

Városkép