Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Sváb ételek és kézműves mesterek – Vendégségben a múzeumban

Ismét nagy sikerű rendezvényt hozott a Baji Német Nemzetiségi Önkormányzat a Vendégségben a múzeumban programsorozatra. A nyár utolsó hétvégéjén sváb ételeket kóstolhattunk és bemutatkoztak a helyi kézművesség, a kosárfonás és a fazekasság képviselői. A hangulatról az énekkar képviselői és a helyi borosgazdák is gondoskodtak.

Városkép