Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Meghívó: Vendégségben a múzeumban – Vértessomló (III.)

MEGHÍVÓ

Vértessomló Német Nemzetiségi Önkormányzata nagy tisztelettel hívja meg Önöket/Benneteket Tatára a Német Nemzetiségi Múzeumba!

A „Vendégségben a múzeumban” programsorozat keretében a Művelődési Ház színjátszóköre mutatkozik be.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt június 21-én 17 órakor!

EINLADUNG

Die Nationalitätenselbstverwaltung der Gemeinde Schemling lädt Sie/Euch recht herzlich ins Ungarndeutsche Museum nach Totis ein!

Im Rahmen der Programmreihe „Zu Gast im Museum” stellt sich die Theatergruppe des Kulturhauses vor.

Wir erwarten jeden Interessenten am 21. Juni um 17:00 Uhr!