Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Meghívó – Vendégségben a múzeumban

A Csolnoki Német Nemzetiségi Önkormányzat és a Német Nemzetiségi Múzeum szeretettel meghívja Önt 2016. október 15-én, 17.00 órától kezdődő programjaira:

Bányászhagyományok Csolnokról
Régi mesterek nyomában – Jelenetek a kovácsok életéből (előadják a csolnoki általános iskolás diákok, betanította: Ágoston Andrea)
Csolnoki Vegyeskórus (vezető: Fódi János)
Általános iskolás tánccsoport bemutatója (vezető: Priegl Éva)
Csolnoki Fúvószenekar (vezényel: Mezei Zoltán)
Borkóstoló

meghivo_oktober_