Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Meghívó – Vendégségben a Múzeumban

A Dorogi Német Nemzetiségi Önkormányzat és a Kuny Domokos Múzeum – Német Nemzetiségi Múzeum szeretettel meghívja Önt 2015. július 17-én 17 órakor a „Dorog bemutatkozik” című rendezvényre a tatai Német Nemzetiségi Múzeumba. Közreműködik a Táti Férfikórus és a Dorogi Német Nemzetiségi Önkormányzat Vegyeskórusa

Meghívó - Dorog bemutatkozik