Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

MEGHÍVÓ: Sváb lakodalom – Vendégségben a múzeumban: Vértessomló

Az idei évben Vértessomló község mutatkozott be múzeumunkban. A gazdag kiállítás mellett, minőségi programokkal gazdagították intézményünket. Most 2019. szeptember 13-án (pénteken) délután 16:30-kor búcsúzik Vértessomló. Zárásképp elhozzák nekünk a sváb lakodalmast, a hagyományőrző csoportok, és a Somorer Jungs zenekar közreműködésével.

Városkép