Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Meghívó – Reformáció Kelet-Európában vándorkiállítás

A budapesti Német Nagykövetség és a tatai Német Nemzetiségi Múzeum tisztelettel meghívja 2017. június 29-én 16 órára a Deutsches Kulturforum östliches Europa által készített Reformáció Kelet-Európában vándorkiállítás megnyitására.

A résztvevőket köszönti Michl József, Tata város polgármestere. A kiállítást megnyitja Maria Altmann a Német Nagykövetség Kulturális osztályának vezetője és Ritter Imre, az országgyűlés német nemzetiségi szószólója.

Meghivo_Einladung_Reformation

Városkép