Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Meghívó – Karácsonyvárás a Német Nemzetiségi Múzeumban

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt a Német Nemzetiségi Múzeum és a Tatai Német Nemzetiségi Önkormányzat karácsonyi programjára 2017. december 15-én 17:30-tól. A Tatai Német Nemzetiségi Önkormányzat közmeghallgatással egybekötött nyílt ülést tart a múzeumban, majd ezt követően a kecskédi Christkindlspiel kerül bemutatásra, végül a Dunaszentmiklósi Német Dalkör karácsonyi dalokat ad elő.

meghívó

Városkép