Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Meghívó – Hartai vendégek a múzeumban

A Kuny Domokos Múzeum szeretettel meghívja Önt 2014. november 22-én (szombaton) 14 órára a Német Nemzetiségi Múzeumba, ahol a hartai bútorgyűjteményünk katalógusa kerül bemutatásra. Ennek tiszteletére vendégül látjuk Harta község hagyományőrzőit, akik településük kultúráját és hagyományait hozzák el nekünk egy műsorcsokor keretében.

hartai_nap