Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

MEGHÍVÓ: Harminc év csipkéi – kiállítás megnyitó

A Magyar Csipkekészítők Egyesülete és a Német Nemzetiségi Múzeum meghívja Önt és kedves családját az
Egyesület megalakulásának 30. évfordulója alkalmából rendezett „Harminc év csipkéi” című vándorkiállítás megnyitójára 2020. február 13-án, csütörtökön 17:30-kor.

A kiállítás helyszíne: Német Nemzetiségi Múzeum  (2890 Tata, Alkotmány u. 1.)

Az Egyesület történetét Nagy Vincéné alapító tag ismerteti.

A kiállítást megnyitja:  Schmidtmayer-Busa Mónika néprajzos muzeológus

A kiállítás megtekinthető: 2020. március 13-ig.

Városkép