Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Meghívó – A Kommunizmus Áldozatainak Emléknapja

Tisztelettel meghívjuk Önt és kedves családját a Német Nemzetiségi Múzeumba a kommunista diktatúrák áldozatainak tiszteletére rendezendő megemlékezésre 2018. február 28-án, 17 órai kezdettel.

A megemlékezés programja:

Az Eötvös József Gimnázium és Kollégium tanulóinak „Meg kellene értenünk…” című műsora. Közreműködik: Vass Nikoletta és Szladik Míra, zongorán kísér: Schmidt Mónika

Tematikus tárlatvezetés a múzeum időszaki kiállításában

komm_aldozatai_emleknap

Városkép