Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Márton-napi libadalom a múzeumban

November 10-én Márton-napi libadalommal zártuk a Múzeumok Őszi Fesztiválját a Német Nemzetiségi Múzeumban. A gyerekcsoportok múzeumpedagógiai foglalkozáson vehettek részt a kiállításban, libát tömtek az udvaron és végül libatollal is írhattak. Több csoport is ellátogatott hozzánk, kicsik és nagyok is, akik nagyon aktívan és kreatívan, jó hangulatban töltötték nálunk a délelőttöt.