Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Karácsonyváró délután a Német Nemzetiségi Múzeumban

Sok szeretettel meghívjuk a Német Nemzetiségi Múzeum karácsonyi programjára 2014. december 12-én.

• 16 órától a gyermekeket kézműves foglalkozás keretein belül betlehem készítéssel várjuk.
  • 17 órától a vértestolnai fiatalok Christkindlspiel előadását tekinthetik meg.

A kézműves foglalkozáson résztvevő gyerekek kérjük, hogy hozzanak magukkal egy kis méretű („bébiételes”) üveget.

karácsonyi program meghívó

Városkép