Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Időszaki kiállítás a Német Nemzetiségi Múzeumban

„Daniel Stein – Margaretha Keiber 1912” Az újra felfedezett hartai bútor címmel nyílt meg a Német Nemzetiségi Múzeum gyűjteményi anyagát bemutató időszaki kiállítás. A településről származó tárgycsoportunk 19-20. századi jellegzetesen festett, faragott bútorokból áll, melyekből a tárlat a tisztaszoba jelentésteli tárgyait emelte ki, a bemutatás azonban lehetőséget ad az egyéni értelmezésekre is.

Városkép