Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Meghívó

A Német Nemzetiségi Múzeum és a Tatai Német Nemzetiségi Önkormányzat tisztelettel meghívja Önöket a kitelepítés emléknapja alkalmából szervezett műsorra, melynek időpontja 2015. január 19. 17 óra.

Program:

Köszöntők

A Tatai Református Gimnázium tanulóinak irodalmi előadása magyar és német nyelven

Az Eötvös József Gimnázium német nemzetiségi énekkarának műsora

A program zárásaként a múzeum emlékkiállítását tekinthetik meg.

Helyszín: Német Nemzetiségi Múzeum (2890 Tata, Alkotmány u. 1.)

Meghívó - A magyarországi németek kitelepítésének emléknapja
493.8 KiB