Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

A hartai bútor kiállítás első állomása Harta

Hartára érkezett a Német Nemzetiségi Múzeum „Daniel Stein – Margaretha Keiber 1912. Az újra felfedezett hartai bútor” című időszaki kiállítása. A tárlatot május 24-én, a Hartai Hagyományok és Ízek Fesztiválja alkalmából nyitotta meg Busa Mónika a Hajós Múzeum kiállítótermében és közel egy hónapon keresztül lesz látogatható. Nagy szeretettel fogadta a település a „hazalátogató” tárgyakat és a megnyitót követően is sokan voltak kíváncsiak a Tatára került bútorok történetére. A hartai Hajós Múzeumban a vándorkiállításon kívül a BlickPunkt14 Fényképezzük le magunkat! verseny képei is bemutatásra kerülnek.

(A kiállításmegnyitó fotóit Láng István készítette)

Városkép