Kuny Domokos Múzeum, Vár

Szombat-vasárnap: 9.00-18.00
(+36) 34/381 251

Megjelent a Kuny Domokos Múzeum Közleményeinek legújabb kötete

Elkészült a Kuny Domokos Múzeum Közleményei sorozat legújabb kötete, amely a Komárom és Esztergom megye területén folytatott régészeti, történeti, művészettörténeti és néprajzi kutatások eredményeit adja közre. A megjelenés alkalmából könyvbemutatót rendeztek a tatai várban. A vendégeket köszöntötte Michl József Tata város polgármestere, majd a kötetet ismertette Perger Gyula múzeumigazgató és László János, a Kuny Domokos Múzeum régésze.