Német Nemzetiségi Múzeum

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 16.00
Péntek: 9.00 - 14.00
Szombat: 9.00 - 17.00

Vasárnap: ZÁRVA, CSOPORTOK SZÁMÁRA, ELŐZETES IDŐPONT EGYEZTETÉS UTÁN LÁTOGATHATÓ!

Időpont egyeztetés: A tervezett látogatás előtt legalább egy nappal. Hétfőtől péntekig 10 és 16 óra között.

Telefon: (+36) 34/381-251

Meghívó – Vendégségben a Múzeumban

Vendégségben a Múzeumban, Dorog

A Dorogi Német Nemzetiségi Önkormányzat és a Kuny Domokos Múzeum – Német Nemzetiségi Múzeum szeretettel meghívja Önt 2015. augusztus 7-én 17 órakor a “Dorog bemutatkozik” című rendezvényre a tatai Német Nemzetiségi Múzeumba.

Közreműködik Németi Dóra, a Táti Férfikórus és a Dorogi Német Nemzetiségi Önkormányzat Vegyeskórusa

Városkép