“Mama, nézd!” a Kuny Domokos Múzeumban

A Szépművészeti Múzeum – Magyar Nemzeti Galéria 2017 februárja óta várja tárlatvezetésekre azokat a szülőket, akik egyévesnél kisebb gyermekükkel szeretnének múzeumokba látogatni. A program elindítója Cser Judit, a Szépművészeti Múzeum – Magyar Nemzeti Galéria munkatársa, aki kifejezetten az újdonsült szülőknek indította a „Mama, nézd!” című programot.

A Kuny Domokos múzeum májusban csatlakozik a programsorozathoz! Szeretnénk havi rendszerességgel, hétfőnként mindig más témájú interaktív tárlatvezetésre meghívni a kisbabás szülőket, nagyszülőket.

A kisbabák számára kendőt, vagy előre köthető babahordozót javasoljuk, babakocsit a kiállítótérben nem lehet használni.

Részvételi díj: 600 Ft/fő (a babáknak ingyenes)

Időtartam: kb. 1 óra

Szeretettel várjuk a szülőket és kisbabáikat az első alkalomra, 2019. május 27-én!

További információ: muzeumpedagogia@kunymuzeum.hu, 06-30/331-7511