Könyvbemutató – Németh Anita Judit: Imago imaginis

IMG_5308

2017. szeptember 7-én, csütörtökön mutatták be a tatai vár lovagtermében Németh Anita Judit a Kuny Domokos Múzeum festőrestaurátorának Imago imaginis című művészeti albumát. A könyv a tavaly ősszel megnyílt azonos című kiállítás képanyagát tartalmazza, magyar és angol nyelvű szöveges kísérettel: festészeti, művészettörténeti, múzeumpedagógiai és restaurátortechnikai vonatkozásban.

Az érdeklődőket Michl József Tata város polgármestere köszöntötte, illetve a kedves közönségnek Kövesdi Mónika művészettörténész mutatta be a kezében tartott színes albumot.

A Nemzeti Kulturális Alap pályázatán elnyert összeg tette lehetővé, hogy elkészülhessen a könyv. Az imago imaginis című kiadvány megvásárolható a Kuny Domokos Múzeumban.

Színes élményeket kívánva ajánljuk mindenki figyelmébe az albumot!