Kuny Domokos Múzeum, Vár

Kedd - péntek: 10.00 - 18.00
Szombat-vasárnap: 9.00-18.00
(+36) 34/381 251

Esterházy előadássorozat a tatai várban

A Magyary Zoltán Népfőiskolai Társaság a Kuny Domokos Múzeummal együttműködve, az idei évben is tart előadásokat a tatai várban. Ez alkalommal herceg Esterházy Pál miniszter életét mutatta be Ress Imre történész, levéltáros. Március 4-én a tatai Esterházyak öröksége kapcsán az építészet, ezen belül Fellner Jakab munkássága lesz az előadás témája.
Az előadó Varga Kálmán történész lesz. A programra szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Városkép