Éjszaka a múzeumban címmel országos fotópályázat indul

231040

Felejthetetlen osztálykirándulást nyerhetnek a Mozaik Múzeumtúra fotópályázatán induló középiskolai osztályok. Az Éjszaka a múzeumban című kiírására 2014. május 12-től június 10-ig jelentkezhetnek a 9-13. évfolyamos diákok egy múzeum előtt, vagy annak belterében készült osztályképpel. A nyeremény egy igazi álom-osztálykirándulás a június 21-én megrendezésre kerülő Múzeumok éjszakáján, ahova Hajós Andrással és egy Ikarus 630 Cabrióval érkezhet a győztes osztály.
A pályázó osztályoknak nincs más dolguk, mint egy közös (legalább 10 fős) osztályképet készíteni valamelyik, a Mozaik Múzeumtúrában részt vevő intézmény előtt vagy annak belterében és az elkészült fotót feltölteni azt a pályázat honlapjára.
www.mozaikmuzeumtura.hu/osztalykep/