Kuny Domokos Múzeum, Vár

Kedd - péntek: 10.00 - 18.00
Szombat-vasárnap: 9.00-18.00
(+36) 34/381 251

Adatbázis építés a nyári diákmunka programban

A Kuny Domokos Múzeumban a Munkaügyi Központ által támogatott “nyári diákmunka program” keretében a diákok egy csoportja számítógépes adatbázist épít. A munka során a régészeti gyűjtemény különösen a vár ásatásából származó leletek meta adatait rögzítik. Eddig az intézményünk által használt múzeumi nyilvántartó rendszer több mint 5000 tétellel gyarapodott. A munka eredményeként korszerű és pontos, valamint könnyen kereshető leltárt kapunk, amely alapját fogja képezni a múzeum középtávra tervezett online régészeti katalógusának.

Városkép