Porcelánfestő workshop a múzeumban

Porcelánfestő workshop Tatán, a Kuny Domokos Múzeumban!

Workshop időpont:

május 23. szombat 11.00-14.00

Részvételi díj:

5000 Ft/fő/1 alkalom

Létszám: min. 10 fő/foglalkozás, max. 15 fő/foglalkozás

Jelentkezni a berczeli.ildiko@kunymuzeum.hu e-mail címen lehet.

Fizetés:

• utalással: jelentkezéskor kérjük a számlázási név, cím, e-mail cím megadását, cég esetében adószám, székhely megjelölésével. A részvételi díjat a sikeres és visszaigazolt jelentkezést követően egy összegben kérjük átutalni a Kuny Domokos Múzeum Takarékbank Zrt-nél vezetett 50440016-10015775 számlaszámára (közlemény rovatba a résztvevő nevét és a „Porcelán workshop” szöveget kérjük feltüntetni). A számlát postázzuk, vagy a workshopon adjuk át.
  • készpénzzel: a részvételi díjat a sikeres és visszaigazolt jelentkezést követően egy összegben tudják a múzeum főpénztárában, nyitvatartási időben befizetni.

Második workshopunk esetében 2020. május 19-ig beérkezett befizetéseknek megfelelőn tudjuk a jelentkezéseket elfogadni, amennyiben a határidő leteltéig nem érkezik meg a befizetés, a foglalást töröljük, a felszabaduló helyeket újra hirdetjük.

A foglalkozás időtartama 3 óra, az elején rövid porcelántörténeti bevezetővel, festési bemutatóval, a festéshez szükséges alapanyagok, eszközök ismertetésével. Ezt követően a résztvevők saját ötleteiket valósíthatják meg egy porcelántárgyon, amelyet a helyszínen, többféle forma közül választhatnak ki (pl. csészék, tányérok, váza, stb.). Égetést követően a megfestett porcelán mosogatógépálló és mikróba tehető! A foglalkozáson a legjobb minőségű alapanyagokkal, festékekkel dolgozunk, amelyeket jelenleg Herenden és Hollóházán is használnak.

A workshop részvételei díja tartalmazza a program teljes költségét (az összes eszköz és festék díját, a festeni való fehér porcelánt, a szakmai bemutatót, az égetés költségét).

A workshopot vezeti: Szentgáli-Varga Szilárd, porcelán mesterfestő

A jelentkezési lap innen letölthető:

2020 porcelánfestő jelentkezési lap

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

dátum

2020 máj 23