Kuny Domokos Múzeum, Vár

Kedd - péntek: 10.00 - 18.00
Szombat-vasárnap: 9.00-18.00
(+36) 34/381 251

Herendtől Meissenig. Egy porcelán mesterfestő tapasztalatai – előadás és kurátori tárlatvezetés

Időpont: 2020. február 29. szombat, 13 óra
Helyszín: Kuny Domokos Múzeum, Vár (Tata, Váralja utca 1-3.)

13 órától: Polgár Mónika kurátori tárlatvezetése a “Törékeny vágyak – Porcelánok a királyi asztaltól a panel-vitrinig. Hüttl Tivadar gyára és az Aquincum Porcelángyár” című időszaki kiállításban.

14 órától: “Herendtől Meissenig – Egy porcelán mesterfestő tapasztalatai” Szentgáli-Varga Szilárd porcelán mesterfestő előadása.

Ezen a délutánon bemutatjuk látogatóinknak a “Törékeny álmok” című promóciós kisfilmünket.

A programra előzetes regisztráció mellett díjtalan a belépés!

Regisztrálni a berczeli.ildiko@kunymuzeum.hu e-mail címen, vagy a +36-34/381-251-es telefonszámon lehet, február 27-ig.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Városkép