Kuny Domokos Múzeum, Vár

Szombat-vasárnap: 9.00-18.00
(+36) 34/381 251

Hartmann Miklós: Örömóda – könyvbemutató

2019. október 8-án, kedden 17.30-kor könyvbemutatóra kerül sor Tatán a Német Nemzetiségi Múzeumban (2890 Tata, Alkotmány u. 1.). Hartmann Miklós – A széna illata című könyv szerzőjének második regénye érkezik, amely az Örömóda címet kapta.

“Néhányan csak a csomagjukat tették fel a teherautóra és gyalog, önként igyekeztek a vasúthoz. A ház kulcsát már leadták, ugyan hova szöknének innen! Haza? Az most hol van?” (Hartmann Miklós: Örömóda)

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!