Kuny Domokos Múzeum, Vár

Kedd - péntek: 10.00 - 18.00
Szombat-vasárnap: 9.00-18.00
(+36) 34/381 251

Fejezetek a tatai vízimalmok történetéből (ELMARAD!)

Tisztelt Látogatóink!

A múzeumunkba tervezett esemény a kialakult helyzetre való tekintettel ELMARAD!

Az érdeklődőknek a közeljövőben online elérhetővé fogjuk tenni az előadás anyagát.

Megértésüket köszönjük!

A Tatai Helytörténeti Egyesület és a Kuny Domokos Múzeum szeretettel hív minden érdeklődőt a “Fejezetek a tatai vízimalmok történetéből” című helytörténeti előadásra, melyet Stegmayer Máté, a múzeum segédmuzeológusa tart a tatai Német Nemzetiségi Múzeumban (Tata, Alkotmány u. 1.).

Az előadás után rövid malom-sétára kerül sor a Nepomucenus-, a József-, és a Pötörke-malmok érintésével.

Városkép