Kuny Domokos Múzeum, Vár

Szombat-vasárnap: 9.00-18.00
(+36) 34/381 251

Nemes Ferenc faragó életmű- kiállítás

Március 28-án Nemes Ferenc faragó, népi iparművész 70. születésnapja alkalmából rendezett életmű-kiállítás nyílt a tatai várban.

A művészt köszöntötte többek között Cs. Kiss Ernő népi iparművész, Varga József Szigetújfalu polgármestere és Török Ferenc újságíró. A kiállítást Kövesdi Mónika művészettörténész nyitotta meg.

A nagy érdeklődésre való tekintettel Nemes Ferenc faragó tárlatvezetést tart a kiállítás anyagából az alábbi időpontokban:
2014. április 8. (kedd) 10:30-tól
2014. április 15. (kedd) 15:00-tól

A tárlatvezetésekre előzetes bejelentkezés szükséges!
Bővebb információ:
+36 30 387-6977

Kérjük vegyék figyelembe, hogy a tárlatvezetések időpontjai változhatnak!
A tárlatra a belépőjegy kedvezményes áron, 400 Ft-ért megvásárolható a múzeum pénztárában.