Kuny Domokos Múzeum, Vár

(+36) 34/381 251

Műtárgy-tantárgy: múzeumi órák felnőtteknek

Séta a Múzsák kertjében

“Férfiuról szólj nékem Múzsa…” – ezekkel a szavakkal kezdte Homérosz az Odüsszeiát. A következő múzeumi műtárgy-tantárgy azonban épp a Múzsáról fog szólni. Sétára invitáljuk Önöket, amelynek során a művészi ihlet forrását keressük az antikvitás szobrainak másolatai között.

Szeretettel meghívjuk Önt 2014. június 26-án (csütörtökön) 16 órától Schmidtmayer Csaba gyűjteménykezelő előadására a Görög-Római Szobormásolatok Kiállítóhelyére.

Városkép