Az Év ásványa és ősmaradványa programhoz kapcsolódó dupla vándorkiállítás érkezik az újranyitással

A Múzeum június 19-i újranyitására érkezik hozzánk ­­– immár harmadik alkalommal – az Év ásványa és ősmaradványa programhoz kapcsolódó dupla vándorkiállítás: „Kezedben a múlt” című rajzpályázat díjazott művei, valamint egy fotókiállítás.

A rajzok témája a tavalyi év nyertes „ólom nehéz” ásványa, a galenit, valamint a Komlosaurus, aki csak a lábnyomát hagyta hátra. Emellett csodálatos fotókon mutatkoznak be az idei év megválasztott győztesei, a színpompás turmalin és a sokak által ismert Megalodon, vagyis óriásfogú őscápa.

A rajzok és a fotókiállítás július 15-ig tekinthetők meg a múzeum nyitvatartási idejében (keddtől vasárnapig 8 és 18 óra között), mindenkit szeretettel várunk!